PODLAS s.r.o. – čištění kanalizace a odpadů

Objednejte si jednorázový či pravidelný vývoz septiku

Potřebujete spolehlivého partnera pro čištění kanalizace? Využijte naše profesionální služby v čištění odpadů, kontrole vodotěsnosti a opravách kanalizace. Provádíme vývoz septiků, žump, jímek a kuchyňských lapolů. Vyčistíme odpady v domácnosti, domovní přípojky, kanalizační řady i silniční vpusti.

tel:
+420 585 222 240
fax:
+420 585 222 240
e-mail:
podlas-disp@volny.cz
ICQ:
25844938
web:
www.podlas.cz
 • U botanické zahrady 795/6a
 • Olomouc
 • 779 00
 • Ve směru od Brna do centra před výstavištěm Flora doprava a na proti techn. služeb sídlíme
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Opravy, rekonstrukce a čištění kanalizace

Rádi byste se vyhnuli haváriím na kanalizaci, domácích odpadních systémech a uličních vpustích či šachtách? Kontaktujte odborníky na údržbu kanalizací a nechte si provést kontrolu a případné čištění odpadů v Olomouci a střední Moravě. Provádíme akutní nebo pravidelně naplánované čištění kanalizace, vývoz jímek a žump včetně jejich důkladného vymytí. Zajišťujeme kompletní program čištění domácích odpadů (WC, vany, umyvadla a dřezy) a domovních přípojek pro majitele rodinných domů nebo kanalizačních řadů pro obce, města a podniky. Objednat si můžete vývoz septiku, kuchyňských lapolů nebo dosedacích jímek z myček aut včetně likvidace odpadů.

Zaměřujeme se na vyhledávání závad na kanalizačních řadech, navrhujeme a provádíme opravy. Při závadách menšího rozsahu zajistíme opravu bezvýkopovou technologií krátkými sanačními vložkami. Jsme fachmany na zkoušky těsnosti kanalizace dle zákonných norem před dokončením a předáním staveb do provozu. Pomocí vyhledávací sondy vyhledáme a vytrasujeme směr kanalizačního řadu s určením hloubky kanalizace pod vozovkou nebo zeminou.

Vývoz septiků a žump

Rychlá reakce, precizní vysátí a vývoz septiků nebo žump. A samozřejmě vývoz tukových lapolů, výpalků z pálenic a jiných odpadních vod.To jsou naše spolehlivé služby v oblasti odpadového hospodářství, které doplňujeme o tlakové čištění a případnou kontrolu vodotěsnosti. A také o přepravu nebezpečných odpadů v režimu ADR.

Objednat si můžete i čerpání fekálií z přenosných WC, vyčerpání zatopených sklepů po povodni či průsaku spodní vody po přívalovém dešti. Nebo vysátí vody po nečekaném zatopení stavebních jam či základů.

Své služby jsme rozšířili o kontejnerovou přepravu komunálních odpadů s přistavením kontejnerů na místo určení. Provádíme sezónní odvoz a likvidaci odpadů z pěstitelského pálení ovoce (ovocné výpalky z destilace lihovin) a zkoušky kanalizace generátorem kouře.

Otevírací doba

 • Po 7:0015:00
 • Út 7:0015:00
 • St 7:0015:00
 • Čt 7:0015:00
 • 7:0015:00
 • Máme právě otevřeno

Služby

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.